Film Žhavé novinky na streamovacích kanálech ke stažení zdarma

PHOTO by Pxhere, Public Domain CC0

 

Žijeme ve skutečně uspěchané době. Na život v rychlém tempu reagují všechna odvětví, včetně toho zábavního. Časy, kdy jsme chodili do videopůjčoven nebo do obchodů, abychom si zakoupili pěkně blyštivý kompaktní disk s novým filmem jsou už dávnou historií. Čekání další dlouhý týden, než bude uvedený díl oblíbeného seriálu v televizi? To už by snad dnes nikdo nevydržel. Díky streamovacím službám se už naštěstí nemusíme tolik přizpůsobovat televiznímu programu – svoboda výběru a pohodlné sledování odkudkoli nás napadne, to je televizní, filmový a celkově zábavní průmysl dnes.

Co původně začínalo spíše jako velké knihovny, jenž obsahovaly filmy, dokumenty či televizní seriály, streamovací služby už obohacují i původní tvorbou. Samozřejmě tak lákají nové uživatele, aby začali sledovat právě jejich kanál. Konkurence je obrovská a ne všichni si předplatí několik služeb najednou. Aktuálně se uvádí, že je k mání přes 200 takových možností. Streamovací služby uvádí novinky či staré klasiky pravidelně, liší se však podle lokalit. Pojďme se podívat, co lákavého pro nás přichystaly.

Apple TV+

Streamovací služba Apple TV+ (neplést si s Apple TV) byla oficiálně spuštěná v listopadu roku 2019. Zahájení proběhlo uvedením originálního seriálu Ranní show (The Morning Show). V seriálu excelují Jennifer Aniston a Reese Witherspoon. Seriál z televizního prostředí, který si bere na mušku hned několik aktuálních témat, si okamžitě získal fanoušky svým fantastickým zpracováním a samozřejmě i dějem. Druhá sezóna Ranní show je sice na Apple TV+ aktuálně k vidění, ale služba nevypustila všechny díly najednou, jak tomu často u streamovacích služeb bývá. První díl byl veřejnosti představený 17. září, celkem bylo ohlášeno 10 epizod. Zápletka je opět napínavá, recenze jsou příznivé a fanouškové se už ptají, zda se můžou těšit na třetí sérii.

Twitch

Twitch je jednou z nejpopulárnějších platforem pro milovníky hudby, her nebo nadšenců pro e-sporty. Streamovací služba nabízí snadný přístup ke všem novinkám od PokerStars, nejnovějším uvedením či záznamům videoher jako je Fortnite, League of Legends nebo Minecraft, či posledním e-sportovým událostem. Platforma přichází s něčím novým díky svým streamerům, jenž mají na Twitchi svoje jednotlivé kanály. Ti si vymýšlejí opravdu nezvyklé druhy zábavy, třeba sledování spících lidí, dokonce tím vznikl nový termín „spánkový influencer“. Nově pod kategorií Zvířata, akvária a Zoo lze sledovat přenosy zvířat, domácích i hospodářských, v reálném čase. Spolupráce se zoologickými zahradami se prý plánuje do blízké budoucnosti.

PHOTO by Pxhere, Public Domain CC0

 

Netflix

Zimní studené večery budou hned příjemnější s dávkou zábavných pořadů, které si pro svoje diváky připravil streamovací gigant Netflix. Fanouškové italské kinematografie se můžou radovat ze seriálu Astrologický průvodce pro zlomená srdce (Guida astrologica per cuori infranti), který je romantický i komediální. Hlavní postava Alice už nevěří, že by našla pravou lásku. Má zlomené srdce, ale díky přátelství s astrologem nechá hvězdy, aby ji pomohly najít partnera.
Nedávno byl na Netflixu uvedený film Viník (The Guilty), což je zas něco pro příznivce thrillerů a kriminálního žánru. Do hlavní role byl obsazený Jake Gyllenhall, který hraje policistu, jenž je kvůli vyšetřování jeho vlastní osoby přesunutý do operačního střediska. Jedno další nezáživné ráno na dispečinku však nabere nečekaný vývoj… Film je remakem dánského dramatického filmu Tísňové volání z roku 2018, který byl dokonce zařazený do užšího výběru na cenu Oscar.

HBO GO

Streamovací služba uvádí nově film, který měl premiéru letos na jaře, pod názvem Šťastně spolu (Happily). Žánrově se jedná o romantickou komedii, ve které ze sebe manželská dvojice nemůže spustit ruce. Doslova na sobě visí, všude a pořád, až jim to přátelé závidí. Nebylo by to tak divné, kdyby se jednalo o novomanžele, ale Tom a Janet jsou spolu už 14 let. Dvojice se nehádá, když už dojde k rozepři, hned se upřímně usmíří. Nicméně do příběhu přichází záhadný cizinec s prapodivným návrhem a pár se ocitne v existenciální krizi.
Platforma se rozhodla diváky potěšit filmem bezmála desetiletí starým. Argo je thriller, jenž vychází ze skutečného příběhu. Ben Affleck, který zazářil jako hlavní hrdina, snímek dokonce produkoval a režíroval. Snímek si vysloužil dlouhou řadu mezinárodních ocenění, včetně sošek Oscara.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *