Film Tipy na nejlepší klasické erotické filmy, které vám i partnerovi nastartují libido ke stažení zdarma

Možností, jak si zpestřit večer, jsou tisíce. Jenomže co když vaše touha po milování naráží na nedostatek libida ze strany partnera? Není nic jednoduššího, než ho naladit pomocí žhavého snímku. Vybrali jsme pro vás to nejlepší, co kdy z filmového průmyslu vzešlo.

Deník nymfomanky

Ústřední postavou španělského filmového dramatu z roku 2008 je atraktivní a vzdělaná dáma Val (Belén Fabra). Posedlost sexem však úspěšnou manažerku dostane do míst, která by raději neznala. Pochopí, že život prostitutky v luxusním privátním klubu má i stinné stránky. K tomu, aby vyskočila z bludného kruhu násilí a drog, jí přiměje smrt blízké kamarádky.

Spalující touha

Snímek z roku 1999 (mj. poslední filmový počin legendárního Stanleyho Kubricka) je adaptací Snové novely od Arthura Schnitzlera, která svou otevřeností v době vydání (20. léta min. století) působila jako zjevení. Psychologicky rafinovaná detektivní linie, jejímž ústředním tématem je tajemná sekta, je sama o sobě atraktivním tématem. A když k tomu přičtete hvězdné duo – hlavní protagonisty Nicole Kidman a Toma Cruise, dostanete takřka 160 minut prvotřídní podívané s erotickým nádechem.

Základní instinkt

Moment, kdy Sharon Stone oděná do kostýmku bez spodního prádla pohrává při výslechu s detektivy, je ikonický. Ačkoliv se tvář kinematografie za posledních třicet let změnila k nepoznání, Základní instinkt bude vždy patřit do fondu zlaté klasiky. Kritici snímek honosí Paula Verhoevena titulem skutečného krále v kategorii erotických thrillerů oprávněně.

No a pokud vám na dějové lince příliš nesejde a toužíte shlédnout spíše plnohodnotný film pro dospělé, vyberte si ho v nabídce sexshopu Erosstar.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *