Film Sněhulák ke stažení zdarma

Nový kriminální snímek s thrillerovými prvky se do kin přijde v první polovině letošního října, tedy 12. 10. 2017 a čeká na vás skvělý děj i herecké zastoupení. Jeho režisérem je skvělý Thomas Alfredson, který se inspiroval knižní předlohou od spisovatele Joa Nesba. O scénář se pak postarali Hossein Amini a Matthew Michael Carnahan. Ani skvělé herce tento snímek nepostrádá a objeví se v něm například Michael Fassbender nebo Val Kilmer a další, kteří podali skvělé výkony.

 

Film nás zavede za detektivem Harrym Holesem, který je členem terrible týmu, který vyšetřuje zločiny uprostřed norské metropole. Tento detektiv má však dvě stránky. Na jedné z nich je skvělý detektiv, ale na druhé je to alkoholik s mnoha prohřešky. Ty už nedokáže vedení přehlížet a díky alkoholu se s ním rozchází i jeho přítelkyně Rachel.

Nyní mezi ním a lahví alkoholu stojí pouze případ zavražděné ženy. Ta jedné noci zmizela ze svého domu a o pár dní později byla nalezena brutálně zavražděna a vedle ní stál pouze sněhulák, který je jediným vodítkem. Je možné, že to má souvislost s pachatelem, který takhle vraždil a projevoval se i v minulosti. Všechno bude záležet jen na Harrym a jeho schopnostech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *