Film Pohádky pro Emu ke stažení zdarma

Pohádky pro Emu ke stažení

Netrvalo to dlouho a v kinech se objeví další česká komedie, která bude tentokrát i trochu romantická. Jejím režisérem i scénáristou je Rudolf Havlík, který do ní obsadil skvělé herce. Mezi nimi se objeví i Aňa Geislerová a Ondřej Vetchý. V kinech na velkých plátnech se objeví poprvé 3. 11. 2016.

Příběh nás zavede za hlavním hrdinou, kterým je Petr Miller. Ten pracuje pro imigrační úřad v Londýně. Jeho život je zajetý v určitém rytmu, který je narušen podivným telefonátem z Prahy.

Z tohoto telefonátu se dozvídá, že jakási svobodná matka se ocitla v nemocnici po autonehodě a uvedla jej jako opatrovníka svého dítěte. Jenže Petr si myslí, že je to omyl, protože on žádné dítě a snad ani mít nechce nebo ano? Avšak co když je právě on jedinou naději pro malou Emu. Neumí nad tím neumí mávnout rukou a vydává se proto do Prahy a zjišťuje, že je mu v patách sociální pracovnice. Musí se rozhodnout co dál a jestli chce být otce.

Navíc poznává krásnou Marii, která je také tolik posedlá svou práci a ta se jim rozhodne pomoci. Musí vymyslet historku, které uvěří zmiňovaná sociální pracovnice. Tím začíná hra na lásku.

Pohádky pro Emu ke stažení


Není to film co jste hledali? Najděte si ho

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *